Доставка та оплата


Замовлення може бути оброблено в автоматичному режимі без здійснення дзвінка, про що Ви отримаєте SMS повідомлення на Ваш номер телефону.


Медичний одяг виробництва MedLife Uniforms надсилаємо без передоплати.


Для оптових покупців медичного одягу виробництва MedLife Uniforms діє система знижок. При покупці 3-х одиниць одного товару знижка 10%. При покупці 8 і більше одиниць одного або різних товарів знижка 15%. Великі оптові замовлення та ціни на них обговорюються індивідуально у Viber. Медичний одяг виробництва MedLife Uniforms для оптових замовлень надсилаємо за передоплатою 5% від вартості замовлення.


Доставка товарів виробництва MedLife Uniforms здійснюється 1-3 дні.

Доставка здійснюється по всій території України компанією Нова пошта.

Відправлення товарів проводиться у понеділок, середу та п'ятницю.

Доставка оплачується покупцем. При замовленні на суму 1500 грн та більше доставка безкоштовна.


Оплата:

  • переказом на картку Приватбанку;

  • післяплатою при отриманні товару в офісі компанії Нової пошти. При цьому стягується додаткова плата за зворотне пересилання грошей.


Для Вашої зручності, Ви можете купити зі швидкою доставкою наші товари за найкращою ціною в таких областях та містах України як: Київ, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Кропивницький, Львів, Івано-Франківськ, Миколаїв, Луцьк, Одеса, Полтава, Рівне , Суми, Ужгород, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Харків, Чернівці, Чернігів, Черкаси.